Teslimat ve İade Koşulları

Ürünleriniz, sipariş onaylandıktan sonra en geç iki iş günü içerisinde kargoya verilir. Teslimat süresi kargo firmalarının taahhüt ettiği süreler kapsamında olmakla birlikte yaklaşık 2-3 iş günüdür.

Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

İade, Değişim ve İptal Şartları

Siparişinizi iade etmek için info@kariafarm.com adresine mail atarak veya 0 537 281 32 94 telefon numaramızı arayarak siparişinizi iade/iptal nedeniniz ile başvuru yapabilirsiniz.

• Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra, iade etmeye karar verirseniz, bu durumda “Ürün İade Etme Prosedürünü” takip etmeniz gerekir. Tüketici Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuata göre, “Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız günden başlayarak 14 (on dört) gün içerisinde kullanılmalıdır. Bu süre içinde, kariafarm.com sitesinden almış olduğunuz ürünü kargo teslim tutanağı örneği ve fatura aslı ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürünün iade edilebilmesi için tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını, Cayma Formu (cayma formu yerine sitemizdeki hesabım sayfasındaki iade &değişim talebinizi Hesabım-İade taleplerim alanından online form olarak doldurabilirsiniz) ile siparişinizi size getiren anlaşmalı olduğumuz aynı kargo ile fabrika adresimize göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı kargomuzdan farklı bir kargo ile gönderimlerin ücretleri müşteriye ait olacaktır. Cayma Hakkı’nızı Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde gösterildiği şekilde kullanabilirsiniz.

• Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin iadesinde, kurumun düzenlemiş olduğu, kargo ücreti belirtmeden “ürün birim fiyat + kdv” şeklinde kesilmiş fatura ile iade edilmelidir, aksi takdirde iade işleminiz gerçekleşmeyecektir.

Ayıplı Ürün İadesi

Standart olarak, siparişiniz paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolü yapılmaktadır. Ancak yine de üründen kaynaklanan herhangi bir ayıp olması durumunda, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 6 (altı) ay içinde iade edebilirsiniz.

Siparişim kargoda eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuz da bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturarak kargoyu almadan geri iade etmelisiniz.

Tüm sorularınız ve şikayetleriniz için www.kariafarm.com sitemizdeki Hesabım sayfasından Destek Talebi oluşturabilir, info@kariafarm.com adresine mail atabilir veya 0 537 281 32 94 numarasını arayarak mesai saatlerimizde 08.30-18:00 (Pazar hariç) müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Unvan : Sankarya Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres: Emirbeyazıt Mh. Kürkütçü Sk. No:7 Menteşe MUĞLA

Tel: 0 537 281 32 94

E-posta Adresi: info@kariafarm.com

Mersis No: 0744093971500001

Vergi Dairesi: Muğla

Vergi Numarası: 7440939715